Články o Invexu 2006
Stalo se: Invex omládl
Letošní Invex, i díky Digitexu, určitě omládl a nasměroval se více ke hrám, zábavě, domácnostem, ale také médiím. Hitem byla letos navigace, která získala nejvíce Křišťálových disků. Počítač se konečně stal osobním a rozhlas začal fušovat do řemesla televizi. (Lupa, 16.10.2006)
Televize ve vysokém rozlišení na Invexu
Poněkud ve stínu své nové IPTV služby O2TV předvedla Telefónica O2 Czech Republic na letošním Invexu také premiérové vysílání ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) na platformách IPTV i DVB-T, spolu s připravovanými službami Video in Demand (VoD) v kombinaci s DVB-T. Nechyběla ani ukázka technologických možností prolínání a prostřihávání obrazu. (Digizone, 13.10.2006)
Komunální Internet zdarma: ano či ne?
Fórum elektronických komunikací na letošním Invexu si našlo nového strašáka: komunální Internet zdarma, na jehož apriorním odsouzení se shodli snad všichni, od operátorů, přes regulátora až po ministra. (digiweb, 10.10.2006)
Invex 2006: ve znamení Internetu zdarma
Poloprázdné výstaviště a vášnivě odmítavé reakce vůči komunálnímu Internetu zdarma od kapitánů průmyslu elektronických komunikací. Nebo "procházející ministr", který včera zahájil Invex a zítra podá s celou vládou demisi. A naše budoucí předsednictví v EU, se kterým si zatím nevíme moc rady. O tom byl první den letošního Invexu. (Lupa, 10.10.2006)
Stalo se: začíná Invex
Letošní Invex zahájí ministr Ivan Langer. Koho ocení údajně poslední cenou ministra informatiky? Vladimír Jiránek zde představí svou novou knihu "Počítač je konečně osobní". A příznivci broadbandu a VoIP budou moci sledovat doprovodný program z tepla svého domova či kanceláře. (Lupa, 09.10.2006)