Rozhovory a interview, odpovědi na otázky .... Čas od času jsem požádán různými médii o rozhovor, interview či jen odpověď na nějaké konkrétní otázky. Zde jsou některé z výsledných výstupů
Rozhovor pro Český rozhlas, 15.4.2013
Neomezené tarify operátorů jsou srovnatelné, podmínkou je ale nevýhodná dvouletá smlouva
K novým tarifům FREE Telefóniky, reakci ostatních operátorů, výhodnosti těchto nových tarifů atd. (Rozhlas, 15.04.2013)
Rozhovor pro Lidovky.cz, 15.4.2013
jsme na dohled vyspělým zemím
Se zlevněním neomezeného volání a SMS jsme se přiblížili světu, míní odborník na telekomunikace Jiří Peterka. Tím podle něj končí „orientální“ handlování o lepší podmínky volání.. (Lidovky.cz, 15.04.2013)
Rozhovor pro Týden, 14.4.2013
Expert na volání: Neomezeného tarifu se jen tak nezbavíte
Kdo chce volat neomezeně, nemá na co čekat, komentuje nové tarify mobilních operátorů odborník na telekomunikace Jiří Peterka. Bude volání v Česku dál zlevňovat? Vyplatí se přecházet mezi operátory? A na co si dát pozor? I na to Jiří Peterka odpovídal v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ. (Týden, 14.04.2013)
Rozhovor pro iHNed.cz, 13.4.2013
Cenová válka: Neomezené tarify mají operátorům udržet lukrativní zákazníky, říká odborník
Trhem zatřásly nové neomezené tarify, které ve čtvrtek představila Telefónica ČR. Konkurenční operátoři plánují jejich spuštění v příštích týdnech. Podle odborníka na telekomunikace a publicisty Jiřího Peterky je za touto strategií obava z masivního vstupu virtuálních operátorů na český trh. (iHNEd.cz, 13.04.2013)